Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
agnieshka
Posty: 3
Rejestracja: 14:33, 21.12.2014

Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Postautor: agnieshka » 20:15, 20.01.2015

Cześć,
jestem zainteresowana kupnem szyldu nad sklep spożywczo-monopolowy.
Powinien być widoczny z daleka ale "przyjemny dla oka" - nie agresywny :)
Jesli ktoś z Was ma cos w podobie do tego poniżej, to bardzo proszę o informację.
Obrazek
Proszę oPW z numerem tel, to zadzwonię.
Może być pobrudony, ale musi być funkcjonalny. ja go sobie doprowadzę do porządku:)

ryszarda
Posty: 1
Rejestracja: 21:46, 21.01.2015

Re: Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Postautor: ryszarda » 23:24, 21.01.2015

Mam do sprzedania szyld podswietlany duzy kwadrat,jezeli jestes zainteresowana to zadzwon tel 609-639-684 :!:

agnieshka
Posty: 3
Rejestracja: 14:33, 21.12.2014

Re: Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Postautor: agnieshka » 14:06, 27.01.2015

możesz wyłaś jeszcze zdjęcie na prov albo tutaj?

arett
Posty: 2
Rejestracja: 19:52, 07.03.2015

Re: Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Postautor: arett » 20:00, 07.03.2015

A nie prościej zamówić nowy? Od razu napiszę, że się nie znam na cenach, ale moja koleżanka ostatnio też otwierała sklep (z ciuchami) i chciała właśnie tego typu podświetlany napis przy wejściu. Ostatecznie ma trochę mniejszy, ale mówiła, że to nie jest jakiś kosmiczny koszt. Zdaje się, że ona zawiała tutaj http://fabrykareklamy.pro/produkcja/szy ... reklamowe/ Nie wiem, tak z ciekawości - a co jeśli jest napis z przodu jak na zdjęciu powyżej - można go jakoś usunąć? No bo jak wcześniej była apteka a teraz ma być mięsny czy monopolowy to chyba jednak trzeba to jakoś usunąć...

Awatar użytkownika
daria
Posty: 4
Rejestracja: 13:16, 18.03.2015
Lokalizacja: Łask/Łódź

Re: Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Postautor: daria » 13:46, 18.03.2015

Może przejrzyj ofertę jakichś pracowni poligraficznych? Nawet w pobliskich miastach jak Łódź czy Pabianice znajdziesz agencje zajmujące się produkcją szyldów i tego typu akcesoriów. Firma mojego teścia korzystała z usług takiej agencji z Łodzi. Złożył propozycję projektu stojaka na targi. Wysłał grafiki, wybrał materiały, przesłali projekt końcowy i potem podjechał tylko po odbiór. Stawiam, że większość takich agencji działa w podobny sposób. Nie wiem czy używany szyld gdziekolwiek dostaniesz...

Wikoon
Posty: 1
Rejestracja: 08:37, 01.10.2015

Re: Kupię używany szyld nad sklep spożywczo-monopolowy

Postautor: Wikoon » 08:41, 01.10.2015

Ja na Twoim miejscu przejżałbym w necie różne drukarnie internetowe które Ci to zrobią bardzo tanio, ceny są bezkonkurencyjne w porównaniu z drukarniami stacjonarnymi, sprawdź sam :)


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości