secondhand / sklep odziezowy

Szukasz sklepu, dobrego szewca czy na gwałt potrzebny zegarmistrz? Zapytaj. Poleć. Podpowiedz innym.
kasisko1818
Posty: 18
Rejestracja: 20:45, 18.01.2012

secondhand / sklep odziezowy

Postautor: kasisko1818 » 09:31, 23.01.2012

słuchajcie na mieście jest sklep z ubraniami na rogu tzw.secondhand. koło drogerii stały na wystawie zielone baletki. wchodze do sklepu pytam o cene a tu pani mi mówi ze 80 zł.. bo to sa nówki.. Ja przepraszam bardzo jak nowe buty moga być sprzedawane w takim sklepie.. jak sie odezwałam iz w tego typu sklepach nie ma takich cen, skspedientka odpyskowała i była gotowa do dalszej wymiany zdan.. a mowia iz klient nasz Pan. Nie polecam nikomu tam chodzic.. A jesli chodzi o te balerinki to musze to powiedziec ale w srodku wkładka od odbuwia sie odklejała wiec jak one moga byc nowe... mysla ze klient jest naiwny... A sklep do odstrzału.. bo kultury za grzdy nie maja..

katarzyna
Posty: 1
Rejestracja: 13:58, 26.01.2012

Re: secondhand / sklep odziezowy

Postautor: katarzyna » 19:01, 01.02.2012

Jak pracownica ma ochotę uważać że sprzedaje towar nowy to niech sobie uważa. Może kompleksy ma.
Polecam sklep tej samej branży ale z fajna obsługą - SZAFA- na Warszawskiej. Pani Magda nie tylko sympatyczna toi samokrytyczna. Ceny ok, towa niezły, sporo perełek

qrokodyl
Posty: 1
Rejestracja: 17:36, 09.08.2014
Kontaktowanie:

Re: secondhand / sklep odziezowy

Postautor: qrokodyl » 18:01, 09.08.2014

ja kupuje odzież używana głównie w sklepie werona ;-)


Wróć do „Usługi i handel”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości