Zapraszam polityków PiS do tematu

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Michal
Posty: 39
Rejestracja: 23:24, 12.09.2012

Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: Michal » 02:34, 04.12.2015

Nie jestem politykiem.

Zastanawia mnie jednak, tak zwyczajnie po ludzku, co działacze PiS z rejonu łaskiego myślą o łamaniu prawa i konstytucji przez ich partie.

Czy popieracie mocno Polskezbawa i jesteście gotowi łamać prawo razem z nim?

Mark442
Posty: 17
Rejestracja: 16:26, 23.04.2012

Re: Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: Mark442 » 10:40, 08.12.2015

Polska języka nie być trudna języki.

Uczymy się pisać i czytać, a dopiero potem zabieramy się za politykę i dyskusje polityczne o... Właśnie o czym ?? Z kim ?? To forum nie ma charakteru politycznego !! A zatem SPAM ?? Co na to Administrator Forum ??

Michal
Posty: 39
Rejestracja: 23:24, 12.09.2012

Re: Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: Michal » 18:41, 08.12.2015

Wiesz co to jest "Argumentum ad personam"?
Argumentum ad personam (łac. argument skierowany do osoby) – pozamerytoryczny sposób argumentowania, w którym dyskutant porzuca właściwy spór i zaczyna opisywać faktyczne lub rzekome cechy swego przeciwnika. W ten sposób unika stwierdzenia, że jego racjonalne argumenty zostały wyczerpane, a jednocześnie sugeruje audytorium, że poglądy oponenta są fałszywe. Dodatkowo obrażanie oponenta ma na celu wyprowadzenie go z równowagi, tak by utrudnić mu adekwatne reagowanie na przedstawiane argumenty.


Post nie jest spamem, przed wyborami pamiętam laskonline transmitowało konferencje Rzepeckiego z PiS. Wtedy to było jak rozumiem Twoim zdaniem ok, a teraz lokalna polityka to spam?
Polityka dotyka spraw szalenie istotnych. To tu rozstrzygane są kwestie bezpośrednio nas dotyczące. Politycy – rząd, sejm, prezydent – kształtując prawo, wydając rozporządzenia, podejmując decyzje personalne, wpływają na to jakiej wysokości będziemy płacić podatki, po jakich drogach będziemy jeździć, gdzie i za ile będziemy się leczyć, na jaką emeryturę będziemy mogli liczyć, jak kształcone będą nasze dzieci, czy będziemy opierać się kryzysom gospodarczym a co za tym idzie czy nasz majątek nie będzie tracił na wartości.

Mark442
Posty: 17
Rejestracja: 16:26, 23.04.2012

Re: Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: Mark442 » 10:32, 09.12.2015

Michal pisze:Nie jestem politykiem.

Zastanawia mnie jednak, tak zwyczajnie po ludzku, co działacze PiS z rejonu łaskiego myślą o łamaniu prawa i konstytucji przez ich partie.

Czy popieracie mocno Polskezbawa
i jesteście gotowi łamać prawo razem z nim?


No, cóż jestem pod wrażeniem cytatów z Wikipedii...

Ale w dalszym ciągu: "ja nie rozumieć, co chodzi w zapisach cytata nad mną, w kolor oznaczony czerwień", czyli:
Co autor ma na myśli pod definicją "Polskezbawa" ?? Może nie być to definicja z Wikipedi... No bo jak dyskutować, to trzeba wiedzieć o czym ta dyskusja ma być, prawda ?...

Żeby było jaśniej, nie interesuje mnie żadna opcja polityczna!! A jaśniej, to tak jak jedni są wierzący(buddyzm, katolicyzm, islam, itp.) to są również inni, czyli niewierzący. Dla mnie polityka i politycy może nie istnieć. Nie podnieca mnie to jak innych, nie lubię dyskusji ze wzajemnym obrażaniem się wszystkich na wszystkich i wszystko !! Interesuje mnie jedynie o czym tu można dyskutować, biorąc pod uwagę tajemnicze sformułowanie lub definicję o brzmieniu: cyt. ""Polskezbawa"??

Ot i wszystko. Więcej luzu życzę i poszanowania dóbr osobistych innych członków społeczeństwa życzę!! Bo już ""polityczny jad"" jest wyczuwalny w powietrzu!!

M P
Posty: 3
Rejestracja: 10:25, 09.12.2015

Re: Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: M P » 10:35, 09.12.2015

Także widziałem to na You tube... Konferencja... Będę.. czytał program partii tak to powinno się nazywać.
Pana Rzepeckiego nie znam, nie miałem okazji poznać, z pewnością wiele zrobił dla społeczności, coś czytałem gdzieś, że tramwaj doprowadził do jakiejś miejscowości. Ciekawi mnie tylko kiedy to pojawi się kolejny raz w naszej miejscowości. Raz był na konferencji, na której nie widać było nikogo innego. Tylko jego przemowę. Więc cóż to za konferencja...

A odnośnie łamania prawa.
Prawo złamała pierwsza PO próbując wprowadzić swoich sędziów.

Zachęcam i zapraszam do dyskusji:)

M P
Posty: 3
Rejestracja: 10:25, 09.12.2015

Re: Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: M P » 10:43, 09.12.2015

Polskezbawa odnosi się do szyderczo nadanego nazwiska-pseudonimu Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Odnosi się to do tego, jak wielka miała i ma być skala reform pod wodzą PIS. Rzekomo nie dobrych dla kraju w według mniemania Pana Kaczyńskiego mających przynieść mu dobrobyt. Skoro nazwano Jarosława K. Polskezbawa to jak nazwać JK Mikkego z jego planowane zmiany.

Michal
Posty: 39
Rejestracja: 23:24, 12.09.2012

Re: Zapraszam polityków PiS do tematu

Postautor: Michal » 21:53, 09.12.2015

Polskezbaw to oczywiście Jarosław Kaczyński.

Nie jest to żadne szyderstwo z mojej strony, sam Kaczyński przecież parę lat temu powiedział:
Mnie witają okrzykami "Jarosław, Polskę zbaw", można to oczywiście różnie oceniać, ale to jest fakt i z całą pewnością nie ma sensu tego marnować.


Ja osobiście mam poglądy nieco podobne do PiSu (dokładniej: nieliberalne gospodarczo, konserwatywne światopoglądowo).

Tym niemniej nigdy do tej pory nie zdarzyło się aby wyroki trybunału konstytucyjnego były ignorowane. Śp Lech Kaczyński mówił że z wyrokami trybunału nie ma dyskusji.

Co się dzieje? Gdzie będzie koniec tego konfliktu? Dlaczego nie ma woli kompromisu?


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości