Jak odwołać burmistrza?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Jak odwołać burmistrza?

Postautor: lucksm » 21:27, 19.01.2012

O kurde! Nie wieżę co czytam. Uwaga tłumaczę. Jeśli nie przeszkadza Ci wygląd centrum Naszego Miasta to jesteś moim zdaniem raczej w tzw. opozycji. Dla mnie rewitalizacja rynku to inwestycja oczekiwana od lat. Wizytówką każdego miasta jest centrum. Jak wygląda każdy widzi. W budżecie miasta są pieniądze na oświatę, remonty zabytków, dróg, kulturę i wiele innych wydatków. Kasa musi być podzielona na wszystkie cele. Kasa na remont kolegiaty, choć nie praktykuję nie jest jakimś szczególnie wielkim obciążeniem. Poza tym została niedawno obcięta o 50tyś. zł.
Co do Starosty mam swoje zdanie. Oto ono:
Pan Starosta kompletnie się kompromituje swoimi idiotycznymi pomysłami. Każdy problem jaki posiada próbuje zwalić na innego. Szpital-prywatyzacja. Ekonomik-likwidacja, Ostrów-powolne wygaszanie istnienia, pogotowie-sprzedane prywatnej firmie.
Kolejna sprawa. Chyba bardzo mało zarabia bo nie stać Go na korzystanie z własnego pojazdu. Przecież wszyscy to widzą. Dziś na przykład osobiście widziałem jak osobisty szofer odwoził Go do domu. WIOCHA!!! Przecież jeździ za nasze pieniądze.
Próbował uciec do Senatu ale dostał znikome poparcie. I bardzo dobrze.
Burmistrz jaki jest taki jest. To co w nim cenie to uczciwość. Ten człowiek nie ukradnie. Dla mnie to jest ważne. Podejmował różne decyzje jednak dotychczasowe działania oceniam na 4 w skali do 5+.
Z pustego nawet Salamon nie naleje.

lucksm
Posty: 139
Rejestracja: 22:17, 14.12.2011
Lokalizacja: Łask

Re: Jak odwołać burmistrza?

Postautor: lucksm » 21:34, 19.01.2012

Słuchaj Rodzic! Z tego co piszesz powoli zaczyna wynikać, że albo Starosta to twoja rodzina, albo ktoś Ci polecił mieszać na tym forum.

Awatar użytkownika
Zbyszko
Posty: 15
Rejestracja: 23:55, 22.01.2012

Re: Jak odwołać burmistrza?

Postautor: Zbyszko » 23:58, 22.01.2012

Żeby odwołać starostę/burmistrza należy odwołać radę gminy/powiatu. Aby to zrobić trzeba utworzyć petycję którą podpisze 10% społeczeństwa gminy/powiatu. Odbywa się referendum jeżeli jego skutkiem jest odwołanie to dalej wybory.


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości