stomatolog,protetyk

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o łaskich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mloda19896999
Posty: 9
Rejestracja: 20:48, 05.02.2012

stomatolog,protetyk

Postautor: mloda19896999 » 21:27, 04.08.2012

Witam
szukam dobrego stomatologa,protetyka w łasku słyszałam ,że za biedronką przy drogerii laboo kiedyś natura jest dobra pani doktor tylko nie mogę jej znależć ona podobno tez w ośrodku przyjmuje w łasku?? pomóżcie.

Gloria
Posty: 52
Rejestracja: 12:37, 15.12.2011

Re: stomatolog,protetyk

Postautor: Gloria » 20:20, 17.04.2013

Tam przyjmuje doktor Agnieszka Kościan i pani doktor Zawlik.

olo
Posty: 2
Rejestracja: 09:35, 26.03.2014

Re: stomatolog,protetyk

Postautor: olo » 09:55, 26.03.2014

troche pozno ale po moim ostatnim odkryciu podziele sie wiadomoscia. dlugo szukalem bo jestem dosc "specyficznym" pacjentem. wiadomo fobia przed leczeniem no i wszedzie te peerelowiskie gabinety ktore dodatkowo mnie zrazaja. leczylem sie w lodzi do ost tygodnia. teraz juz lecze sie w dentylionie w łasku. przyjela mnie dr Buss , wyjasnila co i jak, powiedziala co mi jest, ile bedzie kosztowac, ktory specjalista co bedzie robil (bo maja tak lekarza do karzdego schorzenia), zrobila zdjecie na mijscu, kartoteka w komputerze, zdjecie na plycie, moglem wygodnie odpoczac czekajac (bez kolejek na godzine bo maja pania Magde w rejestracji). chyba sie z tego zachwytu zagalopowalem ale polecam. nawet w lodzi czegos takiego nie widzialem a do tego w panoramie łaskiej pisali ze jakas maszynke do robienia zebow na miejscu od reki wstawili. jak poczytam co to, to moze napisze.
a zapomnialem dodac, ze poniewaz jestem tata to w ramach mojej wizyty w czasie mojego leczenia zabralem syna a on za darmo bawil sie w sali zabaw dla dzieci obok;) pomysl przedni. syna juz tez zapisalem;)

loranet
Posty: 1
Rejestracja: 14:16, 02.01.2018

Re: stomatolog,protetyk

Postautor: loranet » 14:26, 02.01.2018

Szukam dobrego stomatoga protetyka w Łasku lub okolicy.
Byłam pacjentem Dentylionu, ale zawiodłam się,

juka
Posty: 5
Rejestracja: 09:44, 08.08.2019

Re: stomatolog,protetyk

Postautor: juka » 09:51, 08.08.2019

Mogę polecić sprawdzony gabinet stomatologiczny http://www.kolodziejczykowie.pl/uslugi/ ... ny-licowki często korzystałam z ich usług kiedy jeszcze mieszkałam na Podkarpaciu. Moi rodzice po dziś dzień leczą zęby i korzystają z innych usług w tym gabinecie.


Wróć do „Medycyna, lekarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości