Gdzie dorobić?

Polityka, wydarzenia, opinie, problemy, komunikacja
Czytryna
Posty: 1
Rejestracja: 03:55, 27.03.2017

Gdzie dorobić?

Postautor: Czytryna » 04:02, 27.03.2017

Jakie macie propozycje na dorobienie sobie w naszej okolicy? Pracuję za psie pieniądze i nie jestem w stanie z tego wyżyć, zwłaszcza że zdrowie też szwankuje. Przyszło mi do głowy, żeby spróbować pracy zdalnej ale jakoś nie widzę dla siebie żadnych ogłoszeń. Jedyne do czego mogłabym się nadać to chyba mlm bo nie trzeba mieć jakichś specjalnych umiejętności podobno szkolą wszystkich pracowników. To prawda? Macie może jakieś doświadczenia z mlm? Z góry odrzuciłam firmę prouve bo gdzie nie wejdę tam czytam o niej złe opinii a raczej nie chciałabym z czymś takim mieć do czynienia. Kochani poradźcie mi coś, podpowiedzcie :(

Piechur
Posty: 5
Rejestracja: 08:07, 15.04.2017

Re: Gdzie dorobić?

Postautor: Piechur » 14:52, 15.04.2017

MLM niektórym pasuje a innym nie. Można znajomych potracić przez nakłanianie ich do kupna czegoś. Ja bym się nieco zraził do kolegi albo koleżanki wykorzystującej naszą znajomość do sprzedania mi czegoś (nachalnie).

Cosmo88
Posty: 2
Rejestracja: 04:19, 10.01.2018

Re: Gdzie dorobić?

Postautor: Cosmo88 » 08:23, 20.01.2018

Ja nikomu nie mówię co ma robić. Potraktuj ogólnie moją wypowiedź. Chodzi mi tylko o to, że ładny ładny park i z niego nie korzystamy...


Wróć do „Nasze miasto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości